Tesettür Scrubs

Tesettür giyiminde kumaşın önemi büyüktür. Scrubs kumaş daha çok doktor ve hemşire hastane forması ürünlerinde kullanılan bir kumaştır. En belirgin özelliği ince olmasına rağmen hem sıcak tutması hem de terletmemesidir. Pamuk ve polyester karışımı sık dokumalıdır ve yumuşak bir yapıya sahiptir. İpeksi dokusu ile hastane formalarının şık durmasını sağlar.

Tesettür giyim ürünlerinde rahatlıkla kullanılabilen bir üründür. Medikal dolap olarak tesettür scrubs kategori bölümünde tüm ürün çeşitlerine ait modelleri gösteriyoruz. Kategori başlıkları kullanılarak, desenli ya da düz renk ürün seçeneklerine ulaşılabilir.

Tesettür Scrubs

Testtür scrubs ürünleri için sitemizi ziyaret edenler, desenli scrubs ve scrubs başlıklarını tek tek inceleyebilirler. Erkek ve kadın ürünleri ayrı ayrı gösteriliyor. Scrusb takımlar bölümünde bayan hastane çalışanları için tessüttür modeli oluşturabilecek hakim yaka likralı tesettür üst ve alt model seçenekleri yer alıyor. Kumaş türü terrycotton olduğu için rahatlık hissi veren ve terletmeyen ürünlerdir. Online siparişler verilirken ürün sayfasında göstermiş olduğumuz ölçü bedenlerine göre seçim yapabilirsiniz.

Tesettür Scrubs Çeşitleri

Tesettür scrubs çeşitlerimiz için kategorileri bölümünde yer alan tüm scrubs başlıklarını tek tek inceleyebilirsiniz. Tesettür scrubs ürünlerimiz şunlardır.

  • Kadın scrubs takım hakim yaka likralı tesettür,
  • Kadın scrubs hakim yaka likralı tesettür üst,
  • Kadın uzunkol scrubs üst likralı,

Ürün çeşitlerimizi incelerken renk ve farklı beden seçeneklerini bulabilirsiniz. Medikal dolay olarak doktor ve hemşire tesettür forma modelleri seçeneklerini sunuyoruz.

Tesettür Scrubs Fiyatları

Scrubs kumaş ürünleri, sağlık personellerinin gün içerisindeki yoğunlukta rahat etmelerini sağlar. Yumuşak ve rahat ürünlerdir ve medikal dolap online sitesi olarak tüm ürün çeşitlerini uygun fiyat seçenekleri ile satışa sunuyoruz. Tesettür scrubs modellerinde %30 indirim uygulanıyor. Online sipariş vermek isteyenler, %30 indirimli fiyatlarını görebiliyor ve bu fiyatlar üzerinden istedikleri modelleri satın alabiliyorlar. 

Tüm ürünlerimizde çok fazla renk seçeneği ve tüm beden ölçüleri mevcuttur. Sepete eklediğiniz ürünler belirli bir fiyat üzerinde olduğunda ücretsiz kargo hakkından faydalanabiliyorsunuz. Ücretsiz kargo için online alışverişinizin 250 TL ve üzerinde olması gerekiyor. Scrubs ürünleri her zaman indirimli olarak satılıyor.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR