Desenli Scrubs

Scrubs modelleri, son dönemlerde tekstil sektörü içerisinde önemli bir yer tutmaktadır. Sitemiz bünyesinde sizlere sunduğumuz ürünlerden biri de scrubs modelleri oluyor. Scrubs çeşitlerimizde gerek birçok yetişkin grubuna hitap eden modeller yer alıyor. Tecrübeli çalışanlarımız eşliğinde Medikal Dolap olarak hazırladığımız desenli scrubs modelleri hem kaliteli hem de uygun fiyatlı olarak müşteriler için sunuluyor. Scrubs modelleri ile ilgili detaylı bilgi almak için birçok müşteri sitemiz ile iletişime geçebiliyor.

Desenli Scrubs

Desenli scrubs modelleri kategorisinde yar alan ürünlerimiz kaliteli kumaşlardan üretiliyor. Bu ürünler için farklı tasarım modelleri oluşturularak her zevke uygun bir detaylandırma sağlanıyor. Ayrıca müşterilerin memnuniyeti adına onlarda birebir iletişim kurularak hangi tasarımlara daha yaktın oldukları üzerine karar verme aşamasında destek sağlanabiliyor. Desenli scrubs modelleri yetişkinler için farklı çeşitler içerisinde ele alınıyor.

Desenli Scrubs Çeşitleri

Desenli ürünlerimiz içerisinde sıklıkla tercih edilen desenli scrubslar, birçok alanda kullanım olanağı sunan ürünlerdir. Bu ürünlerin farklı modellerde satılması ile müşterilere alım aşamasında esneklik sunulması amaçlanıyor.

Desenli scrubs modelleri olarak:

  • Kadın scrubs ürünleri
  • Erkek scrubs ürünleri
  • Tek alt scrubs ürünleri
  • Tek üst scrubs ürünleri
  • Scrubs takımları

Çeşitleri gösterilebilir. Bu ürünlerin farklı renk ve modelleri bulunmakla birlikte fiyatlandırma ölçütleri de değişkenlik gösterebiliyor. Ayrıca fantazi desenli ürünlerle uyumlu olarak maske ve bone çeşitleri de sitemizde sunuluyor. Farklı renk ve modeller deneyerek tarzınıza yenilik katabilir, yeni ürün modelleri ile tanışabilirsiniz.

Desenli Scrubs Fiyatları

Desenli scrubs modelleri ile ilgili merak edilen noktalardan biride ürünler ile ilgili fiyatlandırma durumudur. Fiyatlandırma hususunda kalite, renk, satış miktarı gibi noktalar dikkate alınabiliyor. Bunun yanında bireylere özel kampanyalar eşliğinde takımlarda indirimlere de gidilebiliyor. Erkek desenli scrubs modelleri ortalama olarak 90-120 TL arasında bir değişkenlik gösterirken kadın scrubs modelleri 90-150 TL arasında fiyatlandırmaya tabidir. Bunun yanında scrubs modellerimizde tek alt ya da tek üst modeller 80-100 TL arasında değişkenlik gösteriyor. Site dâhilinde daha fazla bilgi almak ve fırsatlardan yararlanabilmek için sitemizle iletişime geçebilir, kategori incelemesi yapabilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR