Scrubs

Cerrahi üniformalar sağlık çalışanlarının vazgeçilmez parçasıdır. Yoğun iş temposuna uygun olarak hazırlanır ve rahat hareket imkânı sağlar. Hemşireler, doktorlar, teknisyenler ve ebeler için hazırladığımız pek çok scrubs modeli ve onlara uygun boneler için Medikal Dolap sitemizi inceleyebilir, avantajlı fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

Scrubs

Yoğun ve yorucu meslek gruplarının başında gelen sağlık çalışanları için özel hazırladığımız ameliyat ve nöbet scrubslarımızda rahatlık ön plana çıkıyor. Gece, gündüz uzun mesai saatleri geçiren doktorlar, hemşireler ve tüm sağlık çalışanları için kullanışlı ve konforlu scrubs modelleri üretiyoruz. Terletmeyen, hafif ve kaliteli medikal kumaşlardan üretilen modellerimizi farklı renk ve desenlerle size sunuyoruz. 

Ürünlerimizi yıkama ve ütüleme talimatlarına uygun olarak uzun süre yıpranmadan güvenle kullanabilirsiniz. Standart cepli modeller, tüm sağlık çalışanlarının işini kolaylaştırmak için özel olarak hazırlanıyor. Uzun süren operasyonlarda bile konfor sağlayacak tek renk ameliyat scrubsları, uzun geçecek nöbetler için desenli ve rengârenk nöbet scrubsları için Medikal Dolap’ı inceleyebilirsiniz.

Scrubs Çeşitleri

Tüm sağlık çalışanları için özel ürettiğimiz terleme yapmayan özel terikoton scrubs modelleri bay ve bayanlara özel olarak üretilir. Tam kalıp, bedene uygun olarak dikilir. Scrubs pantolonları beli lastiklidir ve kişiye göre ayarlanabilir. Modayı takip eden sağlık çalışanlarımız için tek renkli, cepli sade standart modellerin yanı sıra, farklı desen ve modellerde scrubs modellerimizle tarzınıza uygun seçimler yapabilirsiniz. 

Basıc scrub modellerimiz ve desenli modellerimiz aynı konfor ve kalitede üretilmektedir. Scrubs modellerimizi dilerseniz takım olarak, dilerseniz de sadece alt ya da sadece üst olarak sipariş verebilirsiniz. Ayrıca tesettürlü sağlık çalışanlarına uygun olarak tasarlanan tesettür scrub takımı modellerimize sitemizden ulaşabilirsiniz.

Scrubs Fiyatları

Medikal Dolap tarafından özenle hazırlanan scrubs takımlarımıza uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Geniş beden aralığı ve geniş renk yelpazesiyle size uygun scrubs modellerine tek tıkla ulaşmak mümkün! Fırsat ürünleri köşemizde indirimli scrubsları inceleyebilirsiniz. Tek renkli ve desenli scrubs takımlarımızda daima fiyat avantajı sağlarsınız. Scrubs fiyatlarımız renk ve desene göre değişir. 250 lira ve üzeri alışverişlerde kargo bedava fırsatı sizi bekliyor!

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR