ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Aksesuarlar

Medikal Dolap olarak pek çok desen çeşidimizin olduğu aksesuarlar kategorimizde siz değerli müşterilerimizin kaliteli ve güvenli alışveriş yapabilmesine olanak sağlıyoruz. Aksesuarlar medikal alışverişin olmazsa olmaz parçalarıdır. Onlarca çeşitte, renkte ve desende ürünlerimi ile aksesuar alışverişlerinizde de yanınızdayız.

Aksesuarlar Çeşitleri

Siz değerli müşterilerimiz tarafından en çok beğenilen ve tercih edilen maskelerimiz desenli, rahat kullanımlıdır. Son yıllarda çok sık kullanıyor olduğumuz maskeler hem renkleri hem tarzlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Sıradan maskelerin sıkıcılığını bir nebze olsun uzaklaştırmayı başarıyor.

Pek çok çeşidi bulunan bonelerimiz ise orijinal desenleri ve pratik kullanımı ile kullanım rahatlığı sağlayarak şık bir görüntü elde edilmesine olanak sağlıyor. Ayrıca çok sık tercih edilen ve medikal dolabın vazgeçilmezi olan scrubslarımızın da çok çeşidi bulunuyor. Gerek desenli, gerek desensiz scrubslar Medikal Dolap sitemizde siz değerli müşterilerimizi bekliyorlar.

Kadın ve erkek için özel olarak ürettiğimiz rahat ve kullanışlı scrubslarımız gün içinde konforunuzu bozmamaya yardımcı oluyor. Tek alt veya tek üst scrubslarımıza da sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca tesettür scrubsları da tesettürlü kadınların rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarladık. Çeşit çeşit desenleri olan veya desensiz düz scrubslar ve daha birçok ürüne Aksesuarlar kategorimizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Rahat ve güvenle alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Aksesuarlar Fiyatları

Renk renk, çeşit çeşit seçenekleri bulunan maskelerimizin fiyatları yalnızca 19,90 TL'dir. Renklerin, desenlerini ve kumaşlarını özenle seçtiğimiz maskelerimiz siz kıymetli müşterilerimizi sitemizde bekliyor. Aksesuarlar kategorisinden 'Desenli Maske' seçeneği ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Scrubslarımız ise 80-150 TL arasında değişiklik gösteriyor. Desenli, desensiz, tesettür, tek alt, tek üst, erkek, kadın, basic gibi pek çok çeşitleriyle kaliteli ve kullanışlı scrubslarımız da aksesuarlar bölümünde sizlerin karşısında tek tık uzaklıkta duruyor.

Bonelerimizin ise desenleri ve kumaşları özenle seçilmiş, kullanışlı ve pratiktir. Pek çok çeşidi bulunan bonelerimizin fiyatları ise 34,90 TL dir. Sitemizden kolaylıkla ulaşarak alışverişinizi yapabilirsiniz.

Renkli ve çok tarz duran aksesuarlarımıza kolayca ulaşabilmek için ne aradığınızı arama bölümüne yazarak ve ya Aksesuarlar kategorisinden ürünlerimizi inceleyebilir, çok çeşitli ürünlerimizden seçim yapmakta biraz zorlanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR